CHOV MT

KALENDÁŘ AKCÍ
21/9/2019
MČR zápřež Akce ostatních subjektů (Těšánky)
22/9/2019
MČR zápřež Akce ostatních subjektů (Těšánky)
27/9/2019
Tradiční ježdění - zápřež Akce ostatních subjektů (Kroměříž)
28/9/2019
Tradiční ježdění - zápřež Akce ostatních subjektů (Kroměříž)


Zobrazit všechny akce

ANKETA

Jak se Vám líbí nová verze zkoušek MT?


   
1. Líbí se mi nový typ zkoušky
   
28%
2. Ještě nevím, prozatím jsem si neudělal/-a názor
   
27%
3. Nelíbí se mi nový typ zkoušky
   
24%
4. Je mi to jedno
   
21%


Další ankety

SDÍLET S PŘÁTELI

Przedswit IV MT-4/Galie


Evidenční číslo: 81/120
Základní jméno: Przedswit IV MT-4/Galie
Kmenové jméno:
Narozen: 8.květen 2010
Pohlaví: klisna
Plemeno: moravský teplokrevník
Barva: Hd.
Popis: l.p.ve sp.nepr.,kor.skvr.b.,l.z.sp.nepr.b.,p.z.kor.a pat.b.
Plemenná kniha: PK moravského teplokrevníka
Datum zařazení: 20.září 2015
Rok vyřazení:
Důvod vyřazení:
V chovu: Ano
Linie: Przedswit III K 1925
Rodina: Gelma A1/1
Výkonnostní zkoušky: 2015
Body exteriér: 7.8
Body ZV: 8.5
KVP: 178 cm
KVH: 168 cm
OHR: 205 cm
Ohol: 22 cm
Hmotnost: -
Sportovní výkonnost: vl.:(D:S*)
%PG: 51.62
%A1/1 33.67
%Arab 0.29

MAJITEL

Chovatel: Richter Filip
Trutnov
541 01
Majitel: Richter Filip
Trutnov
541 01
RODOKMEN

178, 168, 205, 22
81/120 Przedswit IV MT-4/Galie
2010 Hd.
172, 163, 195, 20.8
2975 Przedswit IV MT
1998 Ryz.
2219 Przedswit X - 61
1975 Ryz.
171, 159, 196, 20.3
2613 Przedswit X - Alb.
1952 Ryz.
172, 162, 195, 21.4
165 Przedswit III - K
1925 Ryz.
167, 154, 189, 20.5
236 Vidona
1939 tm.Ryz.
176, 167, 197, 21
931 Diadém
1970 Ryz.
176, 165, 182, 21
Diadém
1952 Hd.
171, 161, 204, 21.3
871 Alarm - 81
1966 Ryz.
JM 2454 Lukretia
1975 Běl.
179, 168, 202, 22
2087 Luk žlutavský
1969 Běl.
175, 163, 195, 21.7
2783 Luk
1955 Běl.
166, 157, 186, 19
576 Furioso XXVI (Lasička)
1963 Hd.
JM 1921 Liba
171, 160, 184, 22.7
2787 Nonius Broskva
1959 sv.Hd.
z.kl.
178, 169, 198, 21
53/561 Gubernia
1995 Hd.
2287 Przedswit Horymír
1975 Ryz.
178, 164, 200, 22.5
2052 Przedswit XII - Alb.
1965 Ryz.
171, 159, 196, 20.3
2613 Przedswit X - Alb.
1952 Ryz.
173, 163, 197, 22.4
432 Shagya XV
1957 Hd.
170, 0, 185, 22.8
JM 1330 Karmen
1960 Ryz.
181, 171, 207, 22.5
2614 Nonius XXXIX
1953 sv.Hd.
46 Furioso VII
JM 4284 Guerrilla
1988 tm.Hd.
3201 Taunus
169, 160, 178, 20
Calé
1963 tm.Hd.
Tajga II
Gelma
1977
2952 Ivory Tower (IRE)
1959 Ryz.
Godiva